Policyjni wywiadowcy zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Seat Leon, którego kierujący nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej. W trakcie czynności funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli u niego blisko 100 gramów haszyszu.

Wczoraj, 26 lutego po godzinie 20 policyjni wywiadowcy z KMP w Lublinie podczas pełnienia służby na skrzyżowaniu ul. Walecznych z Al. Andersa w Lublinie zauważyli pojazd marki Seat Leon, którego kierujący zignorował czerwone światło. W związku z popełnionym wykroczeniem funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli drogowej na ul. Koryznowej. Podczas czynności kierujący zachowywał się nerwowo, wzbudziło to u policjantów podejrzenia, że może posiadać zabronione substancje. Ich przypuszczenia okazały się słuszne, bo znaleźli i zabezpieczyli u niego blisko 100 gramów środków odurzających. Po sprawdzeniu narkotesterem okazało się, że jest to haszysz.

30-letni mieszkaniec Lublina został zatrzymany i przewieziony na II Komisariat Policji w Lublinie. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje Sąd. Zgodnie z kodeksem karnym posiadanie znacznych ilości narkotyków zagrożone jest karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876