Wczoraj pisaliśmy o kobiecie, która zginęła 20 lutego pod swoim blokiem. Dzisiaj policja dotarła do osoby poszukiwanej w związku z zabójstwem przy ul. Gęsiej. Na jednym z parkingów, w osobowym volvo, które uległo pożarowi, znaleziono poszukiwanego 47-latka. Mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Łęcznej.

Dzisiaj rano na jednym z parkingów w Kraśniku doszło do pożaru osobowego volvo. Wewnątrz samochodu znajdował się mężczyzna. To 47 letni mieszkaniec powiatu lubelskiego, którego od wczoraj poszukiwała policja.

Był on typowany do sprawy zabójstwa w Lublinie. Policjanci ustalili markę i numer rejestracyjny pojazdu, którym mężczyzna mógł się poruszać. Te informacje oraz wizerunek poszukiwanego przekazane zostały patrolom policyjnym woj. lubelskiego. Dzisiaj rano na jednym z parkingów w Kraśniku doszło do pożaru osobowego volvo. Wewnątrz samochodu znajdował się mężczyzna. Ja się okazało, był to poszukiwany przez policję 47-latek z województwa lubelskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że źródło ognia było w przedziale pasażerskim. Policja ustala przyczynę pożaru. Bada, czy doszło do niego w wyniku zaprószenia ognia, czy była to być może próba samobójcza.

Cały czas nad sprawą pracują policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Lublinie. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa Lublin – Południe.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876