Policjanci zatrzymali 39-latka, który odpowie za szereg kradzieży sklepowych. Mężczyzna w bezczelny sposób kradł z supermarketów głównie artykuły spożywcze i alkohol. 39-latek usłyszał 8 zarzutów kradzieży na łączną kwotę blisko 6 tys. zł. Ma też na koncie kradzież z włamaniem do samochodu i wymuszenie rozbójnicze.

Do zatrzymania mężczyzny doszło 31 stycznia po południu. Kryminalni z piątego komisariatu wytypowali 39-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o szereg kradzieży w lubelskich supermarketach.

Z przyjętych zgłoszeń wynikało, że w grudniu ub. r. i styczniu b.r. złodziej skradł artykuły z ośmiu takich placówek handlowych. Złodziej zabierał produkty z półek sklepowych i chował pod kurtkę, a następnie nie płacąc za towar opuszczał sklep. Jego łupem padły w większości artykuły spożywcze i alkohol. Straty wyceniono na łączną kwotę około 6 tys. zł.

Zatrzymany 39-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna to znany policji recydywista, karany za podobne przestępstwa. Policjanci ustalili, że zatrzymany ma też na koncie kradzież w włamaniem do opla w pow. świdnickim oraz wymuszenie rozbójnicze.

Ponadto mężczyzna poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim, bo ma do odsiadki 4 lata więzienia za popełnione wcześniej przestępstwa narkotykowe.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876