Zajął rozmową a potem ukradł telefon. Mowa o mężczyźnie, który w bezczelny sposób wykorzystał roztargnienie młodej kobiety. Do zdarzenia doszło w jednym z lombardów.

Sytuacja została zarejestrowana przez kamerę właściciela obiektu. Do chwili obecnej policji nie udało się ustalić tożsamości złodzieja.

Do kradzieży doszło 21 października przy ul. Lubartowskiej w Lublinie. Do lombardu wszedł mężczyzna ubrany w czerwoną kurtkę z kapturem. Był zainteresowany zakupem telefonu. Po pewnej chwili do lombardu weszła młoda kobieta. Pokazując sprzedawcy laptop przez roztargnienie pozostawiła swój telefon komórkowy na blacie.

Mężczyzna to zauważył i zaczął rozmawiać z kobietą. Gdy ta była zajęta pokazywaniem mu laptopa ten ukradł jej pozostawiony telefon. Kobieta zorientowała się dopiero po wyjściu złodzieja z lombardu.

Policjanci z I komisariatu zabezpieczyli nagranie z monitoringu, który zarejestrował całe zdarzenie. Pomimo wizerunku sprawcy jego tożsamość do chwili obecnej nie została ustalona, dlatego policjanci zwracają się o pomoc do internautów. Informację na temat sprawcy można przekazać anonimowo pod nr tel. (81)535-45-73 lub osobiście u oficera dyżurnego Komisariatu I Policji w Lublinie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677