28-letni mężczyzna podczas imprezy alkoholowej z zazdrości o kobietę zranił nożem swojego starszego 45-letniego znajomego. W wyniku zdarzenia poszkodowany trafił do szpitala z ranami nogi.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz. 19:00 w jednej z miejscowości w gm. Niemce. Dyżurny został poinformowany, że podczas imprezy alkoholowej między dwoma jej uczestnikami doszło do sprzeczki, w trakcie której jeden z uczestników ranił nożem w nogę innego uczestnika. Natychmiast na miejsce udali się policjanci z Komisariatu Policji w Niemcach. Mundurowi ustalili, że między 28-latkiem a 45-latkiem doszło do kłótni o kobietę. W pewnym momencie najmłodszy uczestnik 4 osobowej imprezy chwycił za nóż i ranił nim dwukrotnie w nogę starszego znajomego. Poszkodowany został przewieziony przez załogę karetki pogotowia do szpitala. Na szczęście rany nie były groźne i nie zagrażają życiu i zdrowiu mężczyzny. Funkcjonariusze zatrzymali 28-latka i osadzili w policyjnym areszcie. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli pod znacznym wpływem alkoholu.

Wczoraj po wytrzeźwieniu 28-latek usłyszał zarzut spowodowania naruszenia czynności narządu ciała trwające nie dłużej niż 7 dni. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Kodeks karny przewiduje za to karę do 2 lat pozbawienia wolności.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876