Tragiczny finał miała impreza integracyjna, która odbywała się w piątek (1 września) na terenie jednej z firm. Według nieoficjalnych informacji przed śmiercią 49-latek był przywiązany folią stretch do drzewa.

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mieszkańca Lublina. Mężczyzna uczestniczył w imprezie integracyjnej przy al. Witosa w Lublinie. Przed północą policja została powiadomiona, że na terenie jednej z firm przy al. Witosa w Lublinie dochodzi do zakłócania porządku publicznego. Kiedy przyjechali policjanci, na miejscu było już pogotowie ratunkowe. Lekarz stwierdził zgon 49-latka. Policjanci zastali na miejscu ośmiu mężczyzn w wieku 36 – 55 lat. Wszyscy byli nietrzeźwi i zostali zatrzymani do wytrzeźwienia. Będą przesłuchani w charakterze świadków.

Sekcja zwłok 49-latka, która decyzją prokuratora odbyła się wczoraj, nie stwierdziła, aby do śmierci mieszkańca Lublina przyczyniły się osoby trzecie. Na ciele mężczyzny nie znaleziono żadnych widocznych obrażeń. Prawdopodobnie 49-latek był wcześniej przywiązany do drzewa folią stretch. Zgon miał nastąpić jednak już po jego uwolnieniu. 49-latek miał wtedy zasłabnąć.

Jak informuje portal lublin112.pl, który pierwszy napisał o tym tragicznym zdarzeniu – w ten sam sposób do drzewa był przywiązany też drugi z uczestników imprezy – brat 49-latka. Miał to być sposób na uspokojenie „najbardziej rozrabiających osób”.

Śledztwo trwa.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876