Trójka dzieci podczas zabawy znalazła w jednym z garaży w gm. Niemce torbę, w której znajdowała się amunicja oraz broń palna. Natychmiast na miejsce udali się policjanci, którzy ustalili, że torba należy do 41-latka.

W środę 30 sierpnia do dyżurnego zadzwonił mężczyzna, który poinformował o nietypowym znalezisku, którego dokonała trójka jego dzieci w wieku od 7 do 11-lat. Podczas zabawy weszli przez niezabezpieczone okno do jednego z garaży w gm. Niemce, gdzie znaleźli torbę z zawartością dużej ilości amunicji oraz broni palnej. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy potwierdzili, że w torbie znajduje się ponad 200 sztuk ostrej amunicji różnego kalibru oraz rewolwer. Mundurowi ustalili z którego garażu pochodzi torba i szybko dotarli do właściciela. Okazał się nim 41-letni mieszkaniec gm. Niemce, który nie posiadał wymaganego prawem zezwolenia na posiadanie broni palnej i amunicji. Mężczyzna został zatrzymany.

Dzisiaj został doprowadzony do prokuratury gdzie usłyszał zarzuty. Za nielegalne posiadanie broni palnej i amunicji grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876