23 marca w Lublinie, odbędzie się trzynasta odsłona prestiżowej Gali MMA TFL. Po raz pierwszy w historii organizacji Thunderstrike Fight League event, zorganizowany zostanie w największej na Lubelszczyźnie hali Globus. Będzie to szósta, a zarazem największa gala MMA w stolicy Lubelszczyzny.

Tym razem na lubelskim pięciotysięczniku, kibice obejrzą piętnaście walk w formule MMA, a w nich dwa pojedynki o międzynarodowy pas mistrzowski TFL. Impreza ma zasięg międzynarodowy, a dzięki premierze w światowej telewizji sportowej FIGHBOX HD, nadawanej w ponad pięćdziesięciu krajach jest doskonałym sposobem na promocję zawodników oraz województwa lubelskiego.

Pojedynki toczone będą w profesjonalnym oktagonie(klatce) o średnicy dziesięciu metrów, na zasadach światowej organizacji UFC (Ultimate Fighting Championship). W walce wieczoru reprezentant Lubelszczyzny Hubert Szymajda, skrzyżuje rękawice z posiadaczem czarnego pasa brazylijskiego jujitsu, pochodzącym z Rio De Janeiro Guilherme Cadena Martinsem.

Dla weterana brazylijskich oraz światowych organizacji, będzie to dwudziesty zawodowy start w formule MMA. W drugiej walce wieczoru pochodząca z Lublina zawodniczka amerykańskiego giganta UFC, będzie walczyć z niezwykle popularną Barbarą „Shogunem” Nalępką, obecnie przygotowującą się w Brazylii.

Ponadto na gali zaprezentują najlepsi przedstawiciele lubelskich sportów walki: Mariusz Skwarek, Cezary Oleksiejczuk, Rafał Kijańczuk oraz Aleksandra Rola. Gościem specjalnym gali TFL 13”Globus”, będzie były mistrz organizacji TFL, obecnie zawodnik największej światowej organizacji UFC.

Bilety na galę dostępne w systemie ekobilet.pl.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876