Dzisiaj rano w miejscowości Annówka doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Czołowo zderzyły się ford i chevrolet. Mimo poważnych uszkodzeń pojazdów nikomu nic poważnego się nie stało.

Zdarzenie miało miejsce 7 lutego o godzinie 7.00 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Annówka. Według wstępnych ustaleń policjantów kierujący fordem 28-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego wyprzedzał jadący przed nim pojazd. Niestety źle ocenił możliwość wykonania tego manewru i nie zdążył wrócić na swój pas ruchu zderzając się z jadącym z przeciwka chevroletem. Poważnie uszkodzone pojazdy wpadły do rowu po przeciwległych stronach drogi. Mimo, że wszystko wyglądało bardzo groźnie nikomu z trzech osób podróżujących chevroletem nic się nie stało.

Żadnych obrażeń nie odniósł też prowadzący forda. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci, za stworzenie poważnego niebezpieczeństwa na drodze, zatrzymali kierowcy forda prawo jazdy. O tym na jak długo 28-latek rozstanie się z tym dokumentem zdecyduje sąd. Sąd też rozstrzygnie o karze jaką poniesie za spowodowanie kolizji.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876