W zderzeniu samochodu osobowego z quadem śmierć poniósł 35-letni kierowca quada. Policjanci wykonywali na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora.

Wczoraj, 26 maja przed godziną 18:00 dyżurny lubartowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Stanisławów Duży (gmina Kamionka) doszło do wypadku drogowego. W zdarzeniu miał brać udział samochód osobowy marki Opel Astra i quad.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, 35-letni kierujący quadem jadąc drogą asfaltową i wykonując manewr skrętu w lewo w drogę gruntową w kierunku miejscowości Samoklęski Kolonia Pierwsza, nie upewnił się czy ma możliwość wykonania tego manewru i wjechał wprost pod wyprzedzającego w tym momencie opla. Manewr ten doprowadził do zderzenia obu pojazdów i dachowania osobówki. Niestety kierujący quadem poniósł śmierć na miejscu. W samochodzie jechała rodzina z dwójką dzieci – nie odnieśli obrażeń.

Lubartowscy policjanci prowadzą postępowanie, które wyjaśni wszystkie szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku. Pobrano między innymi krew do badań od 34-letniego kierowcy opla.

Łęczna 27 maja 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876