Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wczorajszego zdarzenia drogowego. 30-letni kierujący citroenem nie zastosował się do znaku stop i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu fordem 24-latkowi. Z powodu poniesionych obrażeń kierujący i pasażerka forda zostali przetransportowani do szpitala.

Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło wczoraj przed południem w Marcinowie (pow. lubartowski). Jak wstępnie ustalili policjanci, 30-letni kierujący samochodem marki citroen, jadąc od Marcinowa w kierunku Wielkolasu, nie zastosował się do znaku stop i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu fordowi. Fordem kierował 24-latek. Obydwaj kierujący byli trzeźwi.

Z powodu poniesionych obrażeń kierowca i pasażerka forda zostali przetransportowani do szpitala. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia drogowego oraz zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów ze względu na poniesione uszkodzenia.

Łęczna 7 kwietnia 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876