Stracił panowanie nad samochodem zjechał z drogi i uderzył w pobliskie ogrodzenie. Tak wyglądał scenariusz wczorajszego zdarzenia drogowego. Kierowca był pod wpływem alkoholu.

Wczoraj, 18 marca tuż przed godziną 12.00 doszło w Lisowie do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci 26-letni mieszkaniec gminy Ostrówek kierując fordem mondeo stracił panowanie nad samochodem i uderzył w murowane ogrodzenie jednego z domów w Lisowie.

Mężczyzna został na miejscu przebadany na stan trzeźwości z wynikiem pozytywnym. Ponadto, jak ustalili policjanci kierował samochodem bez wymaganych uprawnień. Został zabrany do szpitala i tam pobrano od niego krew do badań na stan trzeźwości.

W toku wykonywanych czynności policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny samochodu, którym się poruszał, oprócz tego nałożyli na niego mandat karny za spowodowanie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz kierowanie bez wymaganych uprawnień. Samochód został odholowany na policyjny parking.

 

Łęczna 19 marca 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876