Policjanci zatrzymali 35-latka, który w nocy pod sklepem zaatakował innego mężczyznę. Kilkakrotnie ugodził go nożem i uciekł. Przed policjantami schował się na dachu budynku. 

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. - Dyżurny lubartowskiej komendy został poinformowany, że przed jednym ze sklepów spożywczych w Lubartowie doszło do ugodzenia nożem mężczyzny. Natychmiast w to miejsce zostali skierowani policjanci. Udzielili pierwszej pomocy mężczyźnie, który leżał przed sklepem z widocznymi ranami kłutymi – mówi starszy sierżant Jagoda Stanicka.

Na miejsce została wezwana także karetka pogotowia ratunkowego. Poszkodowany 46-latek był przytomny i oświadczył, że wie kto jest sprawcą. Dzięki uzyskanym informacjom mundurowi natychmiast przyjechali pod wskazany adres. Tam nie zastali mężczyzny, jednak w trakcie rozmowy z lokatorami usłyszeli, że ktoś chodzi po dachu. Jak się okazało tą osobą był właśnie poszukiwany przez nich mężczyzna. Policjanci sprowadzili mężczyznę z dachu a następnie zatrzymali.

35-latek został przewieziony do lubartowskiej komendy. Jak wstępnie ustalono między mężczyznami doszło do konfliktu na tle prywatnym, prawdopodobnie poszło o kobietę. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Trwają czynności mające na celu ustalenie okoliczności. Mężczyzna odpowie za usiłowanie zabójstwa.

 

Łęczna 08 grudnia 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876