Policjanci zatrzymali 65-latka, który rozwożąc busem pieczywo potrącił rowerzystę i odjechał z miejsca wypadku. W chwili zatrzymania mężczyzna był pijany. Nietrzeźwy był także cyklista, który trafił do szpitala.

W sobotę w miejscowości Ciotcza 62-letni mieszkaniec gminy Abramów jadąc rowerem na prostym odcinku drogi został potrącony przez nieznany pojazd. Kierowca nie zatrzymał się po potrąceniu, tylko odjechał. Policjanci dotarli do monitoringu z miejsca zdarzenia i ustalili sprawcę. Okazał się nim inny 65-letni mieszkaniec gminy Abramów. Mężczyzna rano rozwoził busem pieczywo.

Mundurowi obejrzeli również samochód, którym jechał. Posiadał uszkodzenia po zdarzeniu drogowym. Sprawca zdarzenia, w chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Biegli powinni więc ustalić jaki z dużym prawdopodobieństwem był jego stan w chwili wypadku. Poszkodowany rowerzysta również był pijany.

Sprawca wypadku został zatrzymany przez policjantów i osadzony w lubartowskiej komendzie.

 

Łęczna 01 grudnia 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876