Za usiłowanie kradzieży z włamaniem odpowie 43-latek, który w sobotę został zatrzymany przez policjantów. Mundurowi zatrzymali go na gorącym uczynku podczas włamania do samochodu marki Volkswagen.

W nocy dyżurny lubartowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na ulicy 3 Maja w Lubartowie, pod jednym z bloków, do białego busa marki Volkswagen Crafter włamuje się jakiś mężczyzna. Dyżurny natychmiast na miejsce wysłał patrol. Na miejscu zdarzenia policjanci zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę zdarzenia. Mężczyzna uszkodził zamek w bocznych drzwiach samochodu, a następnie wszedł do środka. 43-latkowi na szczęście nie udało się nic ukraść z uwagi na szybką interwencję policjantów.

Sprawca został zatrzymany i przewieziony do komendy w celu wykonania z nim dalszych czynności procesowych. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Usiłowanie kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Łęczna 12 lutego 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876