Do dwóch wypadków doszło w niedzielę na terenie powiatu. Trzy osoby trafiły do szpitala, w tym jedną z nich przetransportowano śmigłowcem LPR.

W niedzielę po godz. 14:00 dyżurny lubartowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego doszło w Woli Lisowskiej na DK-19. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierująca pojazdem marki Fiat, jadąc w kierunku Firleja, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Strażacy, aby wydostać kobietę z wnętrza pojazdu, musieli użyć specjalistycznego sprzętu. 22-latka, mieszkanka gm. Kock, z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR.

Do drugiego wypadku doszło około 10 minut później w Lisowie. Na kierującego pojazdem marki Fiat najechał kierujący motocyklem marki Yamaha. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący autem osobowym zatrzymał się przed skrzyżowaniem, aby umożliwić przejazd pojazdowi straży pożarnej, który jechał na zdarzenie drogowe na drodze krajowej nr 19, z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi. W wyniku tego zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała zostało przetransportowanych dwóch 17-latków, kierujący motocyklem oraz jego pasażer. Z kolei kierujący fiatem, 35-letni mieszkaniec Lubartowa oraz jego trójka pasażerów nie doznali żadnych obrażeń. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności tych wypadków.

Łęczna 30 lipca 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876