Kompletnym brakiem odpowiedzialności wykazała się w sobotę (27 kwietnia) 29-latka kierująca audi. Kobieta została zatrzymana przez policjantów do kontroli drogowej i jak się okazało miała ponad promil alkoholu w organizmie a za pasażera ... swojego 3,5 letniego syna.

Do zdarzenia doszło po godz. 13 na ul. Kockiej w Kamionce. Policjanci zatrzymali do kontroli kierującą pojazdem marki Audi. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierująca autem była pijana. Miała ponad promil alkoholu w organizmie. Do tego kobieta przewoziła samochodem swojego 3,5 letniego syna, który jechał bez wymaganego przepisami fotelika oraz bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Funkcjonariusze zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Dziecko zostało przekazane pod opiekę rodziny.

Wkrótce 29-letnia mieszkanka gm. Firlej, odpowie przez sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Kobieta odpowie również za wykroczenie, polegające na przewożeniu dziecka niezgodnie z przepisami.

Łęczna 28 kwietnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876