19 marca pisaliśmy o trwających i zakrojonych na szeroką skalę poszukiwaniach Krzysztofa F. Niestety wczoraj, 4 kwietnia na bagnach w okolicach Górki Lubartowskiej policjanci odnaleźli ciało zaginionego 32-letniego mężczyzny.

Przypomnijmy, że do zaginięcia 32-latka doszło w nocy z 29/30 grudnia 2018 roku. Jak wynikało ze zgłoszenia, mężczyzna tej nocy wyszedł z domu w Górce Lubartowskiej. Lubartowscy policjanci po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu niezwłocznie podjęli działania poszukiwawcze, w których zaangażowani byli również funkcjonariusze Oddziałów Prewencji Policji w Lublinie, funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Lublinie, Funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, Straży Rybackiej, Zastępy Ochotniczych Straży Pożarnych z całego powiatu lubartowskiego, żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej oraz okoliczni mieszkańcy.

Ponad 3-miesięczne poszukiwania prowadzone były z powietrza, wody i lądu. Do działań wykorzystano specjalistyczny sprzęt, sprawdzono kilkaset hektarów terenów przyległych do miejsca skąd wyszedł zaginiony mężczyzna. Wielokrotnie za pomocą sonaru sprawdzano koryto rzeki Wieprz. Policjanci analizowali każdy ślad, każdą informację, które napływały.

Wczoraj, kolejnego dnia poszukiwań, na bagnach w okolicach Górki Lubartowskiej, w miejscu trudno dostępnym, odnaleziono ciało zaginionego 32-letniego mieszkańca gm. Lubartów. Miejsce zwłok wskazał policyjny pies tropiący.

Łęczna 5 kwietnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876