Do 8 lat pozbawienia wolności grozi 48-latkowi, który został zatrzymany przez policjantów, po tym jak przemocą dopuścił się innej czynności seksualnej na 18-latce. 28 marca sąd zastosował wobec zatrzymanego, środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Do zdarzenia doszło w ubiegły poniedziałek na dworcowej poczekalni w Kocku. Do 18-latki podszedł mężczyzna, który używając przemocy dotykał jej miejsc intymnych. Kobieta uciekła z miejsca dzięki reakcji innej kobiety, która stanęła w jej obronie. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia natychmiast udali się we wskazany rejon i zatrzymali sprawcę. Jak się okazało był to 48-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że chwili zatrzymania miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Sąd Rejonowy w Lubartowie zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 30 marca

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876