22-latek został zatrzymany za posiadanie i rozpowszechnianie materiałów pedofilskich w Internecie. Wczoraj decyzją Sądu Rejonowego został tymczasowo aresztowany.

25 marca policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca woj. kujawsko-pomorskiego. To efekt wspólnych działań lubartowskich kryminalnych i policjantów z Wydziału dw. z Cyberprzestępczością KWP w Lublinie. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna posiada i rozpowszechnia w Internecie materiały pedofilskie. W miejscu zamieszkania mężczyzny, mundurowi zabezpieczyli nośniki danych.

Wczoraj zatrzymany mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania i rozpowszechniania treści pornograficznych z udziałem małoletnich. Jeszcze tego samego dnia Sąd Rejonowy w Lubartowie zastosował wobec 22-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 27 marca

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876