Jedna z pasażerek z obrażeniami trafiła do szpitala w wyniku wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Audi, nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków i wypadł z drogi, uderzając w drewniany dom.

Do wypadku doszło 29 stycznia przed południem w miejscowości Rokitno. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Audi nie dostosował prędkości do panujących warunków i na łuku drogi wpadł w poślizg, a następnie wypadł z drogi uderzając w drewniany dom. Pojazdem podróżowały 3 osoby. Wszyscy to mieszkańcy Białej Podlaskiej. Jedna z pasażerek, 86- letnia kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 62-letni kierujący był trzeźwy. Na szczęście w chwili zdarzenia 60-letni mieszkaniec domu był poza budynkiem. Okazało się bowiem, że siła uderzenia pojazdu naruszyła konstrukcję domu.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

Łęczna 30 stycznia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876