Groźnie mogła zakończyć się kolizja, która miała miejsce w sobotę po południu. 18-letni kierujący pojazdem marki Honda, w wyniku niedostosowania prędkości do panujących na drodze warunków, uderzył w latarnię, na którą po przewróceniu najechał kierujący pojazdem marki Volkswagen.

W sobotę, 15 grudnia tuż przed godz. 17:00 przyszło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Lipowej z obwodnicą DK-19 w Lubartowie. Jak ustalili policjanci, kierujący pojazdem marki Honda nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, następnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup oświetleniowy. Na leżący na jezdni słup najechał kierujący pojazdem marki Volkswagen. W wyniku tego zdarzenia do szpitala został przetransportowany 11-letni pasażer volkswagena. Na szczęście jego obrażenia okazały się niegroźne i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Kierujący hondą, 18-letni mieszkaniec gm. Lubartów za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

Łęczna 17 grudnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876