Ponad 3 promile alkoholu miał kierujący motorowerem, który w sobotę wieczorem doprowadził do zderzenia z samochodem marki Opel. Ponadto jak ustalili policjanci, 20-letni kierujący jednośladem, nie posiadał uprawnień do kierowania.

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w miejscowości Przytoczno. Kierujący motorowerem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu podczas włączania się do ruchu i doprowadził do zderzenia samochodem marki Opel. Kierujący jednośladem wraz z jego 11-letnim pasażerem zostali przewiezieni do szpitali. Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne.

Jak wykazało badanie stanu trzeźwości, 20-letni kierujący motorowerem, miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Ponadto jak ustalili policjanci mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Natomiast 22-letni kierujący osobówką, nie odniósł żadnych obrażeń, był trzeźwy.

Teraz kierujący jednośladem, mieszkaniec gm. Jeziorzany, będzie odpowiadał przed sądem za kierowanie bez uprawnień, spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Łęczna 18 czerwca

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876