O dużym szczęściu może mówić 35-latek. Jadąc mercedesem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, utracił panowanie nad pojazdem, a następnie dachował.

W Niedzielę Wielkanocną, przed godziną 16:00, policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 19 tuż za skrzyżowaniem ul. Lipowej z obwodnicą Lubartowa. Kierujący pojazdem m-ki Mercedes na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do warunków ruchu, utracił panowanie nad pojazdem, a następnie dachował. Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, 35-letni mężczyzna nie doznał obrażeń. Na szczęście jechał sam. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że był trzeźwy. Droga krajowa nr 19 przez ponad godzinę była zablokowana. 35-letni mieszkaniec Lublina, za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym.

Do wypadku doszło też w poniedziałek około godziny 10:35 w miejscowości Syry w gm. Kamionka. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem m-ki Renault w wyniku nieprawidłowego manewru omijania, najechał na idące poboczem 2 kobiety. W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznała 71-letnia mieszkanka gm. Kamionka. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że zarówno piesze jak i 40- letni kierujący, mieszkaniec gm. Kamionka, byli trzeźwi.

Podczas świątecznego weekendu na drogach powiatu lubartowskiego doszło do dziewięciu zdarzeń drogowych. Ponadto funkcjonariusze złapali dwóch nietrzeźwych kierowców oraz zatrzymali cztery prawa jazdy, w tym dwa za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym.

 

Łęczna 4 kwietnia

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876