Pięć zarzutów kradzieży rowerów usłyszał 42-letni mieszkaniec gminy Łęczna. Rowerowy złodziej został zatrzymany przez łęczyńskich policjantów. Jak ustalili, mężczyzna w przeciągu dwóch tygodni z terenu miasta ukradł jednoślady o łącznej wartości ponad 8 tysięcy złotych.

W ubiegłym tygodniu mundurowi otrzymali zgłoszenie o kradzieży wartego 4 tysiące złotych roweru z terenu Łęcznej. Tożsamość sprawcy kradzieży markowego roweru została szybko ustalona przez policjantów. Funkcjonariusze zauważyli 42-latka, który jak się okazało, kierował jednym ze skradzionych jednośladów. Do tego mężczyzna jechał nim pod wpływem alkoholu. Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Amator cudzych rowerów został zatrzymany, zaś skradzione mienie zostało zabezpieczone przez policjantów.

Kryminalni ustalili, że mężczyzna w przeciągu ostatnich dwóch tygodniu dopuścił się kradzieży nie tylko jednego roweru, jak mu zarzucano w chwili zatrzymania, ale pięciu. Wczoraj, 3 września 43-letni mieszkaniec gminy Łęczna usłyszał pięć zarzutów dotyczących kradzieży z włamaniem i kradzieży jednośladów o łącznej wartości ponad 8 tysięcy złotych. Sprawa jest rozwojowa i funkcjonariusze sprawdzają, czy podejrzany nie dokonał jeszcze innych tego typu przestępstw.

Łęczna 4 września 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876