Nie bądź bierny, Twój głos się liczy!

W niedzielę 15 października wybory do Sejmu i Senatu RP. Od nich zależy kto przez kolejne 4 lata będzie sprawował władzę w Polsce. Od nich zależy też m.in. czy Łęczna będzie miała w końcu swojego posła, czy może to Świdnik zbierze, aż dwa mandaty, a Łęcznianom pozostanie jedynie narzekanie przez kolejne lata.

Tym tekstem chcemy zachęcić Państwa, a szczególnie pozostające w domach kobiety, do aktywnego udziału w wyborach. Kto w nich nie uczestniczy ten marnuje swoją szansę na podjęcie decyzji dla siebie, ale także dzieci, rodziców i dziadków.

Głosuj, Bo Twój Głos Ma Znaczenie!

Wybory to fundament demokracji - są jednym z najważniejszych narzędzi, jakie mamy do wyrażenia naszego głosu i wpływu na kształt naszego kraju, regionu czy miasta. To obowiązek i przywilej obywatela, a także okazja do współkształtowania swojego otoczenia. Dlatego warto iść na wybory i wykorzystać swoją szansę na wprowadzenie pozytywnych zmian.

Twoje zdanie ma znaczenie - Każdy głos liczy się podczas wyborów. Niezależnie od tego, czy jesteś młodym człowiekiem rozpoczynającym swoją przygodę z aktywnością polityczną, czy doświadczonym obywatelem, który śledzi polityczne wydarzenia od lat - twój głos ma znaczenie. Wybory dają każdemu równe prawo do wypowiedzenia się i wyboru tych, którzy będą reprezentować nasze interesy.

Wpływ na przyszłość - Poprzez wybory możemy wpływać na kształtowanie przyszłości naszego kraju. To nie tylko wybór osób sprawujących władzę, ale również wybór pomysłów, programów i wartości, które nam są bliskie. To szansa na poprawę jakości życia, rozwój infrastruktury, edukacji, opieki zdrowotnej i wielu innych obszarów, które wpływają na nasz codzienny byt.

Obywatelska odpowiedzialność - Głosowanie to nie tylko prawo, ale również obowiązek obywatelski. To nasza odpowiedzialność wobec wspólnoty, naszego kraju i przyszłych pokoleń. Nasze zaangażowanie jest ważne dla stabilności i rozwoju demokracji.

Przeciwdziałanie obojętności - Obojętność i brak zaangażowania obywateli mogą prowadzić do niekorzystnych zmian w polityce i społeczeństwie. Głosowanie jest sposobem na przeciwdziałanie tej obojętności i wyrażenie naszego stanowiska.

Niezależnie od tego, czy interesujesz się polityką czy nie, warto iść na wybory. To nasza szansa na wpływanie na losy kraju i regionu, na kształtowanie przyszłości, w której chcielibyśmy żyć.

Głosujmy, bo to nasza demokratyczna moc!

Grzegorz Kuczyński

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876