W nowym sezonie "Tańca z gwiazdami' partnerką aktora Michała Mikołajczaka będzie Julia Suryś - tancerka, modelka, a prywatnie córka wójta Milejowa Tomasza Surysia.

Kim jest Julia Suryś? To wielokrotna medalistka mistrzostw Polski i finalistka międzynarodowych turniejów tanecznych. "Posiada dwie najwyższe klasy "S" w obu stylach. Na co dzień intensywnie pracuje i spełnia się w branży modelingowej. Interesuje się muzyką i piłką nożną, a w wolnych chwilach podróżuje, gra na fortepianie i spędza czas z najbliższymi" - informują organizatorzy "Tańca z gwiazdami".

Jak będą się prezentować aktor młodego pokolenia Michał Mikołajczak znany z seriali "Pierwsza miłość" i "Na wspólnej" oraz debiutująca w TzG" tancerka Julia Suryś?

Michał Mikołajczak uwielbia nowe wyzwania, dlatego zdecydował się na udział w programie Polsatu.

Nowy sezon programu wystartował 29 sierpnia na antenie Polsatu o 20.05. Trzymamy kciuki!

W rywalizacji o Kryształową Kulę wezmą udział: Jamala i Jacek Jeschke, Maja Włoszczowska i Roman Osadchiy, Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński, Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło, Natalia Janoszek i Rafał Maserak, Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz, Michał Mikołajczak i Julia Suryś, Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła, Wiesław Nowobilski i Janja Lesar, Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska oraz Jacek Jelonek i Michael Danilczuk.

BB

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876