Związek Zawodowy Górników w Polsce Lubelski Węgiel ,,Bogdanka” S.A. już po raz dziewiąty zorganizował Bal Charytatywny, na którym zbierał środki dla chorych dzieci z naszego regionu.

  • W trakcie imprezy zorganizowano aukcję przedmiotów i usług przekazanych przez rzeszę ofiarodawców – wyjaśnia Grzegorz Jadwiżuk przewodniczący ZZG w Bogdance. - Podczas licytacji nabywców znalazły wszystkie wystawione przedmioty, wśród których były fanty związane ze sportem, prace plastyczne, vouchery na towary i usługi.

Bal Charytatywny wsparli w tym roku między innymi: PZPN, kluby GKS Górnik Łęczna, MKS Lublin, Speed Car Motor Lublin, PGE Skra Bełchatów czy Legia Warszawa, lokalni przedsiębiorcy a wśród nich Salon Jubilerski ,,Grazzio”, Hotel Secession, Premio Auto Express oraz instytucje i podmioty z Chełma, wystawiające dwudniową wycieczkę do tego miasta ze zwiedzaniem ciekawych miejsc i wizytą w modnych restauracjach. Pomogły też samorządy powiatowy i gminny, miasto przekazało całoroczną wejściówkę na basen.

Zebrano kwotę ponad 18 tysięcy złotych, która zostanie przekazana na zakup sprzętu rehabilitacyjnego i finansowanie turnusów rehabilitacyjnych dla potrzebujących dzieci naszych pracowników i z naszego regionu.

Łęczna 29 lutego 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876