Najważniejsza inwestycja drogowa tej kadencji dobiegła końca. Sieć nowych dróg wyjazdowych z centrum Łęcznej została zakończona.

Drogi budowano w dwóch etapach. W pierwszym wybudowano drogę przy kościele pw. św. Barbary łącząc al. Jana Pawła II z ulicą Kardynała Wyszyńskiego. Powstała też nowa droga przy starostwie aż do komendy policji.


W ubiegłym roku kolejnym etapem inwestycji była budowa ronda i dalszej części drogi od Wyszyńskiego do Wierzbowej oraz w drugą stronę od komendy policji, do ulicy Magnoliowej i dalej do Krasnystawskiej.
To niewątpliwie najważniejsze drogowe inwestycje w tej kadencji burmistrza Włodarskiego. Otwarcie centrum Łęcznej było również jedną z obietnic wyborców włodarza.
To jednak nie koniec drogowych zmian, mieszkańcy Bobrownik czują niedosyt, ponieważ nadal trzeba objeżdżać osiedle aby skorzystać z nowych połączeń. Z otoczenia ratusza słychać, że sprawę uda się rozwiązać już niedługo. Wraz z pracami przy budowie nowego przedszkola, które ma powstać przy SP nr 4, połączone zostaną ulice Wiosenna i Wierzbowa.

BB

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876