Sąd zastosował areszt tymczasowy wobec zatrzymanego przez łęczyńskich policjantów 22-latka z gminy Milejów. Policjanci w miejscu jego zamieszkania znaleźli znaczną ilość narkotyków. Łącznie zabezpieczono blisko 800 gramów substancji psychotropowych i środków odurzających.

Łęczyńscy kryminalni posiedli informację, że 22-letni mieszkaniec gminy Milejów może posiadać narkotyki w miejscu swojego zamieszkania. Kilka dni temu policjanci postanowili złożyć mu niezapowiedzianą wizytę. W stodole policjanci znaleźli ukryty susz roślinny, z kolei w regale w jednym z pokoi, znajdowały się substancje psychotropowe (3-CMC i 4-CMC). Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 800 gramów narkotyków, w większości substancji psychotropowych a także marihuany.

- Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy – informuje starszy aspirant Magdalena Krasna. Usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych a także przygotowywania do uczestniczenia w obrocie tych substancji poprzez ich dalsze zbycie innym osobom.

22- latek został doprowadzony do sądu gdzie na podstawie zgromadzonych przez łęczyńskich policjantów materiałów zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 08 grudnia 2022

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876