Coraz większa liczba Polaków przestaje wierzyć w demagogiczny przekaz PiS, kolportowany w nieudolny i niesmaczny sposób przez ich propagandową tubę TVP info, jakoby to spisek UE, Berlina, Paryża i cyklistów był powodem wstrzymania olbrzymich pieniędzy Polsce z KPO.

Zdecydowana większość Polaków chce by PiS poszło z UE na kompromis, tylko członkowie sekty i „żelaźni” zwolennicy Kaczyńskiego (i Ziobry) mają przeciwne zdanie. Prawda jest taka, że już ogromna większość rodaków ma dosyć inflacji, drożyzny, generalnie – braku umiejętności sprawnego działania w sytuacji kryzysu przez rządzącą dzisiaj egzotyczną większość. Potwierdzają to kolejne sondaże.

Z sondażu United Surveys dla Wirtualnej Polski wynika, że zdecydowana większość Polaków chce, aby rząd poszedł na ustępstwa wobec Komisji Europejskiej, co mogłoby odmrozić unijne miliardy z Krajowego Planu Odbudowy. 52,7 proc. ankietowanych, zdecydowanie opowiada się za takim rozwiązaniem, a 16,7 proc. badanych "raczej zgadza się" z tą tezą. To już 69,4 proc. badanych! Dalszych ustępstw zdecydowanie nie akceptuje z kolei 17,5 proc. ankietowanych. 7,4 proc. Polaków "raczej nie zgadza się" z pójściem na kompromis na rzecz KE. To oznacza, że kurs Kaczyńskiego i Ziobry na konfrontację z UE, na niszczenie praworządności w Polsce popiera zaledwie jedna czwarta społeczeństwa.

Zdania na ten temat nie ma 5,7 proc. badanych.

Łęczna 1 września 2022

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876