Łęczyńscy policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru domu, do którego doszło dzisiejszej nocy w Ludwinie. W pożarze zginął 67-letni właściciel posesji, natomiast 50-letni mężczyzna trafił do łęczyńskiego szpitala.

- Dzisiejszej nocy łęczyńscy policjanci podczas pełnionej służby zauważyli wydobywające się płomienie z okien i dachu budynku mieszkalnego w miejscowości Ludwin – informuje starszy aspirant Magdalena Krasna. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. Na miejsce została wezwana straż pożarna. Jednocześnie policjanci próbowali wejść do wewnątrz domu. Niestety z uwagi na duże zadymienie trudno było przedostać się do wnętrza budynku.

Podczas akcji ratowniczo-gaśniczej strażacy odnaleźli dwóch mężczyzn. Niestety 67- letni właściciel posesji nie dawał oznak życia, natomiast 50 – letni mieszkaniec gminy Ludwin został przetransportowany do łęczyńskiego szpitala. W wyniku pożaru spaleniu uległ dach, część ściany oraz wnętrze budynku.

Ciało 67-latka zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Łęczna 5 kwietnia 2022

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876