Kompletnie pijany kierowca audi, mający blisko 4 promile alkoholu swoją podróż zakończył w rowie. 37-latek został zatrzymany przez łęczyńską drogówkę i noc spędził w policyjnym areszcie.

Wczoraj po godzinie 20:00 dyżurny łęczyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że na terenie gminy Ludwin kierujący audi zjechał z drogi do rowu. Na miejsce pojechali policjanci ruchu drogowego, którzy zastali w przydrożnym rowie pojazd marki audi, za kierownicą którego siedział 37-latek.

- Mundurowi ustalili, że kierujący na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu – informuje młodszy aspirant Izabela Zięba. Podczas badania na zawartość alkoholu w organizmie okazało się, że kierujący audi był kompletnie pijany, gdyż miał blisko 4 promile. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Na szczęście 37-latek jechał sam i nikt inny nie ucierpiał.

Mieszkaniec gminy Łęcznej został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Łęczna 4 listopada 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876