Do tragicznego wypadku drogowego doszło nocą 30 września w Bogdance. Kia zjechało na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się czołowo z nadjeżdżającym nissanem. Śmierć na miejscu poniósł kierowca nissana.

Jak informuje młodszy aspirant Izabela Zięba – ze wstępnych ustaleń policji wynika, iż 46-letni kierowca pojazdu marki kia najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu. Zderzył się czołowo z nadjeżdżającym nissanem, którym kierował 42-letni mieszkaniec gminy Uścimów.

Na miejscu poza policją interweniowały trzy zastępy straży pożarnej oraz załoga karetki pogotowia. Aby dostać się do poszkodowanego strażacy musieli rozcinać auto. Niestety wskutek poniesionych obrażeń 42-letni kierowca nissana zmarł.

Kierujący pojazdem marki kia był trzeźwy, jednak po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania.

Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach zdarzenia wyjaśnia prokuratura i policja.

Łęczna 2 października 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876