Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku na DK-19 w Łukówcu w którym śmierć poniosły trzy osoby. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 51-latek jadący pojazdem marki Kia, na prostym odcinku drogi zjechał do przydrożnego rowu. Tam auto uderzyło w przepust i dachowało.

- Do wypadku doszło dzisiaj rano, 5 września tuż przed godziną 6:00 na drodze krajowej nr 19 na odcinku Kock – Lubartów na wysokości miejscowości Łukówiec – informuje młodszy aspirant Kamil Karbowniczek. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 51-latek z powiatu parczewskiego kierujący samochodem marki Kia Sportage na prostym odcinku drogi zjechał do przydrożnego rowu. Tam auto uderzyło w przepust i dachowało. Razem z nim autem podróżowało trzech pasażerów.

Niestety śmierć na miejscu poniósł kierujący i dwóch pasażerów w wieku 38 i 40-lat. Obaj z powiatu radzyńskiego. Trzeci pasażer, 35-latek również mieszkaniec powiatu radzyńskiego z obrażeniami ciała trafił do szpitala. W wyniku wypadku przez ponad 4 godziny droga krajowa była zablokowana. Ruch odbywał się wyznaczonymi objazdami.

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Łęczna 5 września 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876