Łęczyńscy policjanci zatrzymali 48-latka, który kierując fiatem miał ponad 1,5 promila w organizmie. Ponadto okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania i ma dwa czynne zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu być może nie doszło do tragedii na drodze. Zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę w Ludwinie. Dyżurny łęczyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że kierujący fiatem ma problemy z utrzymaniem prostego toru jazdy i prawdopodobnie prowadzi samochód w stanie nietrzeźwości.

- We wskazane miejsce natychmiast pojechali łęczyńscy policjami, gdzie znaleźli podany w zgłoszeniu pojazd – informuje młodszy aspirant Izabela Zięba. Mundurowi zatrzymali do kontroli kierowcę. Badanie wykazało, że 48-letni mieszkaniec Lublina miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że nieodpowiedzialny kierowca nie posiada uprawnień do kierowania i ma dwa czynne zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. W związku z tym, że mężczyzna dopuścił się przestępstwa podczas obowiązywania sądowego zakazu wyrok może być surowy.

Łęczna 16 sierpnia 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876