Wejdź na mamfach.info

Strona www.mam-fach.info to nowość na polskim rynku internetowym. Czym różni się od innych tego typu stron? Przede wszystkim wpisując zapotrzebowanie na konkretnego fachowca nie dostaniemy stu wyników w większości z Warszawy, Poznania, Gdańska czy Wrocławia. Wszystkie odpowiedzi będą z Lubelszczyzny. Bo www.mam-fach.info to portal dla osób, które poszukują fachowców z różnych branż, jak i dla osób, które chciałyby się ogłosić w celu świadczenia swoich usług – usług sąsiadów, ludzi z tej samej miejscowości, osób z tego samego powiatu a przynajmniej tego samego województwa.

 Jak mówią sami twórcy platformy: Warto z niej skorzystać ponieważ jest łatwa w obsłudze, intuicyjna i szybka, a znalezienie fachowca trwa dosłownie kilka sekund. Wprowadziliśmy dostępności widoczne w ogłoszeniu, dzięki którym klient szukający fachowca będzie widział, czy jest on zajęty pracą, czy otwarty na nowe zlecenia. Na stronie funkcjonuje także specjalna mapa. Jej zadaniem jest zawężanie obszaru poszukiwań fachowca do miejsca zamieszkania – województwa, powiatu, gminy, miasta; cała reszta z poza wybranym obszarem, regionem, zostanie odrzucona.

Nowy portal, którego pomysł powstał około roku temu, a dostępny jest zaledwie od kilku miesięcy, kiedy to 22 marca 2021 roku powstała spółka Poland Dream i portal został przeniesiony na serwery firmowe. Strona www.mam-fach.infoma ułatwić zadanie wszystkim osobom, które potrzebują znaleźć wiarygodnych fachowców z różnych branż, ale ma także pomóc samym fachowcom, by mieli możliwość zaprezentowania swoich usług. Krótko mówiąc kojarzy przedsiębiorców z klientami. Dodatkowo przy każdym ogłoszeniu głównym zamieszczonym na naszym portalu można dodać ogłoszenie o poszukiwaniu pracowników, które będzie widoczne po kliknięciu w opcję „zatrudnię pracownika”.

Twórcy strony – Rafał Jagiełło i Sebastian Potręć pochodzą z naszego województwa – ciągle są na etapie rozwijania i ulepszania strony. Obecnie są w trakcie tworzenia aplikacji, która jeszcze bardziej ułatwi korzystanie z portalu. Dlatego po pierwsze zapraszają do ogłoszenia się na www.mam-fach.info ale również do wyrażenia swoich opinii, co waszym zdaniem przydałoby się zmienić na lepsze, a co się podoba. Dzięki temu strona będzie jeszcze lepsza i zyska wielu nowych użytkowników. Z korzyścią dla poszukujących fachowców jak tych świadczących usługi na wysokim poziomie.

Łęczna 02 sierpnia 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876