Łęczyńscy policjanci zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który kierował samochodem mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna wpadł dzięki jednemu z mieszkańców Lublina, który zaniepokojony stylem jazdy kierującego natychmiast zaalarmował policjantów.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godzina 18.00. Mieszkaniec Lublin podróżując swoim autem zauważył jadący za nim pojazd marki Audi. Styl jazdy kierującego, który zjeżdżał na bok zaniepokoiło mężczyznę. Podejrzewał, że kierowca może być nietrzeźwy. Po chwili zauważył jak w miejscowości Brzeziny w gminie Puchaczów, kierujący audi wjechał na posesję, wysiadł z auta i się oddalił. Mężczyzna o swoich przypuszczeniach powiadomili telefonicznie policjantów.

Na miejsce przyjechali funkcjonariusze. Na posesji zastali opisywanego kierującego. Ustalili, że to 37 – letni mieszkaniec gminy Cyców. Policjanci sprawdzili stan jego trzeźwości. Okazało się, że miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do łęczyńskiej komendy. Kiedy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 18 maja 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876