Tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy zastosował sąd wobec 50–letniego mieszkańca powiatu łęczyńskiego. Mężczyzna od wielu lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją rodziną.

Do łęczyńskiej komendy zgłosiła się 50–letnia mieszkanka powiatu łęczyńskiego. Kobieta powiadomiła o przemocy domowej, której miał się dopuszczać jej mąż. Jak ustalili policjanci dramat w tej rodzinie trwał od wielu lat. Podczas prowadzonego postępowania okazało się, że 50-letni mężczyzna znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną i czwórką pełnoletnich obecnie dzieci. Awantury, wyzwiska, groźby, ograniczanie kontaktów, czy bicie było na porządku dziennym. Mężczyzna zabraniał spożywania posiłków, ograniczał korzystanie z energii elektrycznej i wody, niejednokrotnie wyłączał ogrzewanie w domu.

Policjanci zatrzymali 50-latka. Zebrane przez śledczych materiały pozwoliły na przedstawienie mu zarzutu znęcania się psychicznego i fizycznego nad żoną i dziećmi. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Wkrótce odpowie za to przed sądem.

Łęczna 06 maja 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876