Podczas przeszukania mieszkania 22-latka łęczyńscy kryminalni znaleźli blisko pół kilograma substancji psychotropowych, które ukryte były w łazience w pudełku po kapsułkach do prania. Ponadto w samochodzie użytkowanym przez młodego mężczyznę policjanci znaleźli marihuanę.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego łęczyńskiej komendy wpadli na trop 22-latka, który według ustaleń posiadał w swoim mieszkaniu znaczne ilości środków odurzających. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. W trakcie kontrolowania samochodu użytkowanego przez mężczyznę funkcjonariusze znaleźli marihuanę. Następnie w trakcie przeszukania mieszkania 22-latka kryminalni odnaleźli blisko pół kilograma mefedronu, ukrytego w łazience w pudełku po kapsułkach do prania. Nielegalne substancje zostały zabezpieczone przez łęczyńskich policjantów.

22-letni mieszkaniec Łęcznej został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych oraz odurzających, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu wobec mężczyzny został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

 

Łęczna 17 marca 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876