Akcję „Widoczni na drogach powiatu łęczyńskiego” zorganizowało Stowarzyszenie „Schody Życia”. W sobotę 12 grudnia w samo południe w Łęcznej przy ul. Jana Pawła II 95a, między budynkiem w którym mieści się biuro stowarzyszenia, a siedzibą starostwa powiatowego stanęła nietypowa choinka – drzewko ubrano w różne elementy odblaskowe.

Członkowie akcji zachęcali, aby mieszkańcy powiatu łęczyńskiego „poczęstowali” się odblaskiem i w zamian powiesili ozdobę choinkową. Do przedsięwzięcia włączyli się policjanci, promując ideę noszenia elementów odblaskowych. Mundurowi uświadamiali mieszkańcom, jak istotną rolę dla poprawy bezpieczeństwa ma ich noszenie.

Zachęcali do noszenia elementów odblaskowych, gdyż nawet jeden odblask może uratować życie! W akcję, której elementem była też loteria fantowa, włączyli się również przedsiębiorcy, instytucje i osoby prywatne.

 

Łęczna 15 grudnia 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876