23 listopada na terenie Cycowa 34-letni kierowca opla wyjeżdżając z zajezdni autobusowej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu volkswagenem. Jak się okazało sprawca kolizji był kompletnie pijany i posiadał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Łęczyńscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na terenie Cycowa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kompletnie pijany 34-letni mężczyzna wsiadł za kółko samochodu marki opel. Wyjeżdżając z zajezdni autobusowej na drogę wojewódzką, nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu volkswagenowi. Doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Kontrola stanu trzeźwości 34-letniego podejrzanego o spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym wykazała, iż miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Nietrzeźwemu kierowcy zostało zatrzymane za stosownym pokwitowaniem prawo jazdy.

Mężczyzna swoim zachowaniem wpakował się w kłopoty. Będzie odpowiadał przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej. Grozi mu kara do 2 lat więzienia, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz dotkliwe konsekwencje finansowe.

Łęczna 25 listopada 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876