O pijanym kierowcy audi poruszającym się wężykiem powiadomił policję inny uczestnik ruchu. Widząc poczynania kierowcy na drodze pojechał za nim do Łęcznej. O wszystkim informował policję.

Wczoraj w godzinach porannych dyżurny łęczyńskiej jednostki otrzymał telefon od mieszkańca Lublina, który informował o pijanym kierowcy. Stwierdził on, że jechał za kierowcą audi przez kilka kilometrów, od miejscowości Piotrówek do Łęcznej. Kierowca poruszał się nieomal wężykiem i nie mógł utrzymać prostego toru jazdy. W pewnym momencie mężczyzna zorientował się, że ktoś jedzie za nim, zaparkował pojazd na parkingu w Łęcznej i chwiejnym krokiem wyszedł z samochodu, a następnie schował się w wiacie śmietnikowej.

Mundurowi pojechali na miejsce zdarzenia. Tam zastali chowającego się w wiacie śmietnikowej 27-latka. Okazało się, że miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Wkrótce mieszkaniec gminy Cyców odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

Łęczna 15 września 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876