Policjanci wspólnie ze strażakami sprawdzają jezioro Zagłębocze, na którym wczoraj zaginął 29-letni mieszkaniec Świdnika.

Wczoraj, 24 sierpnia po godzinie 15:00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jeziorze Zagłębocze mężczyzna pływający na rowerze wodnym wskoczył do wody i już nie wypłynął. Natychmiast akcję ratowniczą podjął będący na plaży ratownik wodny. Powiadomiono również służby ratunkowe. W akcji poszukiwawczej brali udział policjanci z KPP w Łęcznej, funkcjonariusze Straży Pożarnej KPSP w Łęcznej i OSP oraz płetwonurkowie.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 29 letni mieszkaniec Świdnika przyjechał ze znajomymi nad jezioro. W czasie korzystania z roweru wodnego wskoczył do wody i nie wynurzył się.

Dzisiaj w dalszym ciągu sprawdzany jest zbiornik wodny w Zagłęboczu. Do akcji zostali zaangażowaniu również policjanci z KWP w Lublinie.

Łęczna 25 sierpnia 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677