Kierował ciągnikiem bez uprawnień, do tego po pijanemu. Jego ciągnik formalnie nie istniał - nie posiadał badań technicznych oraz aktualnego ubezpieczenia OC. 7 maja na terenie gminy Cyców spowodował wypadek drogowy w wyniku którego obrażenia doznał pasażer.

Łęczyńscy mundurowi wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem ciągnika rolniczego, do którego doszło wczoraj o 18:00 na terenie gm. Cyców. Policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło podczas przewożenia wozem drewna na posesję. Podczas zjeżdżania z drogi gruntowej 58- letni pasażer siedzący na drewnie ułożonym na wozie stracił równowagę i spadł z wysokości. Pokrzywdzony doznał otwartego złamania nogi i trafił do szpitala, okazało się, że miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Łęczyńscy policjanci ustalili, że za kierownicę ciągnika zasiadał 51-letni mężczyzna, który wydmuchał blisko 2 promila, a ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdu. Dodatkowo ciągnik rolniczy nie posiadał badań technicznych oraz aktualnego ubezpieczenia oc. Wkrótce mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Łęczna 08 maja 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876