Łęczyńscy policjanci zatrzymali złodzieja wózka widłowego, który podczas ucieczki swoją podróż zakończył w przydrożnym rowie. Jak się okazało 29-latek kierował skradzionym wózkiem będąc pod znacznym wpływem alkoholu.

29 marca dyżurny łęczyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Brzeziny nietrzeźwy kierujący wózkiem widłowym wjechał do rowu. Na miejsce zdarzenia pojechali policjanci, którzy zastali nietrzeźwego kierującego oraz uszkodzony wózek widłowy znajdujący się w przydrożnym rowie. W wyniku badania stanu trzeźwości okazało się, że 29-latek miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie oraz dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Łęczyńscy mundurowi ustalili, że wózek widłowy o wartości 7,5 tys. zł został skradziony z terenu jednego ze sklepów znajdujących się na terenie gminy Puchaczów. Mężczyzna wykorzystując nieuwagę pracowników, ukradł pojazd, a następnie zaczął uciekać drogą krajową w kierunku Cycowa.

Nieodpowiedzialny 29-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Wkrótce mężczyzna odpowie przed sądem za szereg przestępstw, których się dopuścił.

Łęczna 31 marca 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876