W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi policjanci z Łęcznej odwiedzili młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej. Mundurowi przypominali podstawowe zasady i obowiązujące przepisy, ze stosowaniem których młodzież ma największy problem. W prelekcjach wzięło udział ponad 300 uczniów.

Już wkrótce w naszym województwie rozpoczną się ferie zimowe. Dla dzieci i młodzieży szkolnej to długo wyczekiwany moment. Aby ferie zimowe przebiegały bezpiecznie policjanci z KPP w Łęcznej przeprowadzili szereg spotkań z młodzieżą szkolną. W edukacji wzięło udział ponad 300 osób. Podczas spotkania mundurowi przypomnieli jak bezpiecznie uprawiać sporty zimowe oraz apelowali o rozwagę i ostrożność na stokach narciarskich, na lodowiskach i na drodze. Rozmawiali także o bezpiecznym korzystaniu w sieci z serwisów komunikacyjnych i społecznościowych oraz zawieraniu znajomości przez internet. W trakcie spotkań zostały przytoczone praktyczne przykłady i sytuacje z jakimi uczniowie mogą mieć do czynienia.

po różne na skutek, których nie kontrolują swojego zachowania i dopuszczają się popełniania czynów karalnych. Policjanci przypomnieli również obowiązujące przepisy odnośnie używania środków odurzających i apelowali o zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku.

Łęczna 10 stycznia 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876