Czterech pijanych młodzieńców w wieku od 19 do 20 lat kopało w samochód zaparkowany przez dostawcę pizzy. Zdarzenie widzieli świadkowie, którzy poinformowali o całym zajściu łęczyńskich policjantów.

Młodzi wandale najpierw spożywali alkohol na placu zabaw w Łęcznej, a później przeszli na ul. Obrońców Pokoju, gdzie wyładowali swoją agresję na zaparkowanym samochodzie marki Toyota. Moment kopania w pojazd widzieli świadkowie, którzy poinformowali o całym zajściu łęczyńskich policjantów. Kilka minut później czterej chuligani, odpowiadający opisowi świadków, zostali zatrzymani przez mundurowych. Jeden z mężczyzn próbował uciec, jednak udaremnili mu to interweniujący funkcjonariusze, których dodatkowo znieważył i naruszył ich nietykalność cielesną.

Sprawcami zniszczenia samochodu okazali się czterej mieszkańcy Łęcznej w wieku od 19 do 20 lat. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że młodzi mężczyźni byli pijani i wydmuchali od 1 do ponad 2 promili alkoholu. Wandale zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszą zarzuty i za swoje poczynania odpowiedzą przed sądem.

Łęczna 10 października 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876