Wyjątkowa uroczystość miała miejsce w lipcu w gminie Cyców. Swoje setne urodziny obchodziła Olga Chromiuk – mieszkanka gminy.

Z tej okazji z gratulacjami i kwiatami jubilatkę odwiedzili przedstawiciele samorządu wójt Wiesław Pikuła, z-ca wójta Marta Dyszewska, przewodnicząca rady gminy Violetta Tobiasz, radny Edward Romanowski. Z listem gratulacyjnym od prezesa KRUS przybyli pracownicy punktu terenowego w Łęcznej Edyta Karwacka i Agata Pierepienko. Pojawili się też przedstawiciele Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów, przedstawiciele Koła ZBoWiD w Cycowie oraz przedstawiciele stowarzyszenia lokatorów „My w Centrum”.

Goście złożyli pani Oldze najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności i samych pogodnych dni. Przewodnicząca rady gminy odczytała i wręczyła jubilatce list gratulacyjny od premiera Mateusza Morawieckiego.

Dostojna jubilatka cieszy się dobrym zdrowiem, pogodą ducha i wsparciem rodziny. Pomimo sędziwego wieku jest promienna i otwarta na towarzystwo.

Spotkanie upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze, nie zabrakło pysznego tortu i wielu toastów. Goście odśpiewali gromkie „200 lat”.

Pani Oldze serdecznie gratulujemy, życzymy dużo zdrowia i pomyślności na dalsze, szczęśliwe lata.

 

Łęczna 3 sierpnia 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

 

 

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876