Za zniszczenie mienia odpowie mieszkaniec gm. Łęczna, który pociął byłej partnerce ubrania, zniszczył rzeczy osobiste oraz uszkodził wyposażenie domu. 30-latek wszedł do mieszkania byłej dziewczyny przez otwarty balkon.

Łęczyńscy funkcjonariusze otrzymali informację, że były partner zgłaszającej pod jej nieobecność wszedł do jej domu przez otwarte drzwi balkonowe, a następnie dokonał zniszczenia wyposażenia mieszkania oraz rzeczy osobistych. Na miejscu mundurowi zobaczyli porozrzucane i pocięte ubrania i bieliznę, zniszczone kwiatki, obuwie, żarówki oraz poniszczone meble. Kobieta wstępnie oceniła wartość poniesionych strat na kwotę co najmniej 3 tys. złotych.

30-latek został zatrzymany przez łęczyńskich funkcjonariuszy. Przyznał się do winy, bo jak oświadczył, po prostu zdenerwował się. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie, wkrótce stanie przed obliczem sądu, grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Łęczna 18 czerwca 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876